PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109}

Marta i wielbiciele

Martha, Meet Frank, Daniel and Laurence
6,1 1 215
ocen
6,1 10 1 1215
Marta i wielbiciele
powrót do forum filmu Marta i wielbiciele

Takie jest moje zdanie na ten temat. Ogólnie to jeden z najmniej lubianych przeze mnie gatunków i filmy tego typu nierzadko omijam. Ale muszę przyznać, że "Marta i Wielbiciele" mi się podobało. Ogląda się bardzo przyjemnie, pojawiają się nawet naprawdę zabawne sceny (co jest nietypowe dla tego gatunku filmowego:)). Może irytować wyidealizowanie głównego bohatera na tle jego kolegów, ale mnie nawet to specjalnie nie przeszkadzało. 7/10

Ps. Bardzo podoba mi się aktorka, która wcieliła się w rolę Marty.

ct23

Skoro podoba Ci się aktorka to polecam "Randkę z Lucy". To też w zasadzie podpada pod komedię romantyczną, czyli gatunek, który bardzo ciężko znoszę, ale "Randka..." podoba mi się dużo bardziej niż "Marta..". Właściwie "Marta i wielbiciele" niezbyt mi się podoba (za bardzo w stylu komedii romantycznej, choć przyznaję, że wiele jest gorszych), a "Randke z Lucy" polubiłam. A aktorka jest faktycznie fajna. Przypomina mi trochę Audrey Tautou. Też robi fajne minki i ma taki charakterek ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones