PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10045503}

Na samą myśl o Tobie

The Idea of You
5,8 6 631
ocen
5,8 10 1 6631
5,6 9
ocen krytyków
Na samą myśl o Tobie
powrót do forum filmu Na samą myśl o Tobie

Świetny

ocenił(a) film na 9

Nie wiem skąd takie opinie, ale mi się bardzo podobał. Niestety dalej dla społeczeństwa jest to coś mega dziwnego jak kobieta chce być z młodszym.. ale jak facet stary bierze młodą duperkę to zazwyczaj jest o tym cicho bo to "normalne" ..
Ja przez cały film zazdrościłam im tego :D i oglądałam z mężem - 34 lata :D

olka19_19

Mój mąż jest siedem lat młodszy, jesteśmy razem 26 lat :) U nas czepiali się jedynie rodzice męża, ale to był krótki czas gdy chodziliśmy ze sobą.

olka19_19

To przedstawione na filmie to jawny grooming.

RyszardzWronek92

jaki grooming XD on miał 23 albo 24 lata

sally_storm

Ale ona jest stara.

RyszardzWronek92

W Polsce usłyszeli nowe słowo i używają go kiedy tylko mogą nie znając znaczenia.

Lucy_chan

Słyszę to słowo x5 dziennie od starych dewotek w pracy w moim kierunku od kilku miesięcy. :)

ocenił(a) film na 8
RyszardzWronek92

Pomarzyć fajna rzecz....

Sprezyna750

Idź tam simpuj do starych bab nieudaczniku..

olka19_19

"ale jak facet stary bierze młodą duperkę to zazwyczaj jest o tym cicho bo to "normalne""
w jakim świecie ty żyjesz?

irula

w naszym. o starszy facet ma mloda dupe - znaczy musi być super cool ze wyrwał taka, albo ona głupia bo leci tylko na kase, ale jak babka ma mlodszego faceta to od razu cos nie tak XD

shinshokuu666

To prawda, świetnie jest to widoczne na przykładzie Dicaprio i Madonny

shinshokuu666

Żaden zdrowy mężczyzna nie weźmie sobie starej baby, to tak jak z kotem, bierzesz młodą kotkę czy starą po przejściach? Logika.

ocenił(a) film na 9
irula

Poje*** :)

ocenił(a) film na 3
olka19_19

Moim zdaniem bardziej chodzi o to, że ten film jest płytki, nie ma puenty, nie zmierza do niczego. Buziaki, rozstania, buziaki, rozstania... ale gdzie jest jakieś sedno?

ocenił(a) film na 8
maugoha

A czy zawsze musi być morał ja nie oglądam filmów żeby mnie pouczały tylko żeby spędzić beztrosko czas a nie myśleć cały dzień o filmie i rozkminiać co by było gdyby.

ocenił(a) film na 8
maugoha

Puentą jest fakt, że pomimo wszechobecnego bejtu i kompletnego braku akceptacji ze strony społeczeństwa oni i tak wrócili do siebie. Ludzie mogą sobie pisać co chcą i zarzucać innym ich wyimaginowane spostrzeżenia/problemy - prawda i tak się obroni bez względu na różnicę wieku czy inne, pozorne "przeciwności losu" :-)

olka19_19

Podaj jeden przykład gdzie stary facet ma młodą kobietę i jest to pozytywnie przedstawione w mediach. Jak już to podpina się takiemu łatkę pedofîla, albo zwykłego zboczeńca. Ale jak starucha jest z młodym chłopakiem to już coś zupełnie innego, you go queen!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones