PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=297829}

Wszystko za życie

Into the Wild
7,9 265 362
oceny
7,9 10 1 265362
7,2 30
ocen krytyków
Wszystko za życie
powrót do forum filmu Wszystko za życie

Gówniarz któremu się zamarzyło pożyć jak traper, bez przygotowania, poznania realiów życia w
dziczy, doprawdy zachwycająca historia, oprawiona otoczką psełdoidealizmu, twórcze podejście do
samobójstwa, bo czego mógł się spodziewać gościu żyjący fantazjami po zderzeniu z
rzeczywistością.

ocenił(a) film na 6
popolupo77

Och wreszcie...

ocenił(a) film na 2
popolupo77

Dokłanie. Film nudny, patetyczny, z pseudofilozoficznym bohaterem, a taka wysoka ocena. Jedna z największych pomyłem na filmwebie.

ocenił(a) film na 3
marcin12oo

dzięki bogu że są ludzie którzy to dostrzegają

ocenił(a) film na 5
popolupo77

Niestety muszę się zgodzić... o ile muzyka, zdjęcia, naprawdę pierwsza klasa, to główny bohater to naprawdę...dno...Przez cały film miałam ochotę wziąć i chlasnąć mu po ryjku, rozpieszczony gówniarz, którego wiedza o naturze nijak ma się do rzeczywistości...Plus moim zdaniem straszny egoista...

ocenił(a) film na 3
kagura22

zgadza się film ma te kilka walorów o których piszesz, a postać bohatera nie mam pojęcia czyja to wina reżysera, czy odtwórcy tej roli, albo i obu, ale jest nieziemsko irytujący, sporo ludzi w koment. też to potwierdza, ja osobiście nie dałem rady dotrwać do końca seansu,

popolupo77

Dzięki Bogu, że tak wiele osób jednak dostrzega, jak piękny to film! (ciekawe z kogo jest bardziej dumny!)

ocenił(a) film na 3
Paratrooper

na pewno z tych którzy mają szacunek do natury i bezmyślnie nie wystawiają swego życia na ofiarę nie wiadomo czego,dla jakichś egoistycznych iluzji,

ocenił(a) film na 5
popolupo77

łosia oprawić nie potrafi, sarenki zabić szkoda, rzeka pełna ryb pod nosem. gdzie tam. położę się i umrę.

ocenił(a) film na 4
popolupo77

Zgadzam się: film piękny, ale fabuła cienka jak barszcz. Trzeźwo oceniając fakty - pod przykrywką pseudointelektualną krył się cały czas egocentryczny, zbuntowany, rozpieszczony dzieciak, obrażony na swoich rodziców.
Jeszcze większy egoista niż oni sami.
Nikt go nie okradł i nie sprzedał kosy pod żebro, cudem udało mu się spłynąć Grand Canionem (jakimś trafem nie utonął i łba nie rozwaił o skały), ale na Alasce limit szczęścia się wyczerpał - nażarł się biedaczyna trujących jagód.
Tak oto zbratał się z Matką Naturą i rozliczył Z Konsumpcjonizmem i NIesprawiedliwością Na Świecie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones