PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=871}
6,8 16 529
ocen
6,8 10 1 16529
7,1 25
ocen krytyków
eXistenZ
powrót do forum filmu eXistenZ

Sam pomysł nie najgorszy ale realizacja słaba, nic mnie tu nie zaskoczyło ani nie wciągnęło a samo zakończenie typowe tanie chwyty reżysera a niech się zastanawiają, zresztą jakie to ma znaczenie czy była to dalej to gra czy już nie (raczej dalej gra ) ale jak widać większość ludzi to kupiło, w każdym razie widzę tutaj zdecydowanie więcej minusów niż plusów i tak ogólnie nie przypadł mi jakoś szczególnie do gustu a lubię Sci-Fi ale co do tego filmu jestem na nie...

ocenił(a) film na 3
slobi

Jeszcze tak na szybko zobaczyłem sobie samą końcówkę i przyznaję mój błąd bo to co jest na samym końcu już nie jest grą ( zabili ich na prawdę ) cała reszta od samego początku to była gra ale to i tak raczej niewiele zmienia w mojej ocenie bo jako całość niezbyt podobał mi się ten film i stąd nie zaczaiłem w pierwszej chwili oczywistej oczywistości...

ocenił(a) film na 3
slobi

A dowodem na to są oczywiście prawdziwe pistolety i prawdziwa konsola ze zwykłymi przewodami, nie zauważyłem tego w pierwszej chwili ale tak to jest jak się film nie podoba, ciężko się skoncentrować:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones