PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125487}

Duma i uprzedzenie

Pride & Prejudice
7,7 171 025
ocen
7,7 10 1 171025
7,2 15
ocen krytyków
Duma i uprzedzenie
powrót do forum filmu Duma i uprzedzenie

Fakt rzadko spotykam film(szczególnie romansidło) które mnie tak ucieszy, w tym filmie nie brakowało mi niczego, zdjęcia - a te budzą po prostu coś wspaniałego (ja się pytam gdzie jest Oscar?), gra aktorska-co prawda pan młody dla mnie sztywny bez uczuć ale wierzę reżyserowi że tak miało być:)) lecz nie przypadła mi do gustu, za to Keira Knightley! Wybitna rola (przyp.autor) gdzie jest Oscar za rolę pierwszoplanową? nie zmienia to tego że film wzbudz we mnie wszystkie emocje jakie właśnie chciałem. Czyli śmiech,płacz (na koniec) I też wkurzenie.ale właśnie od tego -drogi czytelniku są właśnie takie filmy a szczególnie cała kinematografia -by wzbudzić w widzu emocje, a tu mamy całą game jak paletę kolorów, podaną na tacy (dodając że nie miałem żadnych obietnic do tego filmu -poza tym że wiedziałem że Keira Knightley będzie po prostu wybitna, tak jak piszą tutaj I że podoła książkowej wersji Elizabeth Bennett. Co więc, polecam ten film każdemu I jak najbardziej odnajdzie się tu każdy. W każdym wieku. Nie wspomnę na koniec o muzyce która też urzekła mnie swoją oryginalnością.pewnie miną wieki kiedy znowu wrócę do czegoś takiego jak to -czyli długiej recenzji na temat jakiegoś filmu ale moja ocena 7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones